In deze editie van Kerknieuws is er de afsluitende aflevering van Muis in beeld. Eindelijk wordt duidelijk waar steeds naar gehint werd en verwelkomt de familie van Joachiem een nieuwe telg. Maar hoe heet dit schattige diertje?

 

Buurvrouw wil dat pas bekend maken wanneer ze u als lezers geraadpleegd heeft. Verzin alleen of samen een mooie naam voor het verre neefje van Beau en Belle en geef ook aan waarom u die naam kiest. U mag uw voorstel indienen bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of een briefje met de naam door de brievenbus van de pastorie gooien. We komen er in het januarinummer van Kerknieuws graag op terug en sluiten dan dit muizenverhaal af.

De enige naam die we zonder meer afkeuren is de naam Jezus. Een heel Bijzonder Iemand is al de drager van die naam.

Ds. Neeltje Reijnders