Voor de zondagen tot en met 30 augustus 2020 zullen korte diensten zonder kerkgangers worden gehouden en worden uitgezonden om 10:00 uur.

De diensten kunt u beluisteren via de website www.pknkrommenie.nl of www.kerkomroep.nl.

Voor zover mogelijk worden de diensten ook via YouTube uitgezonden. De actuele dienst vindt u op de website en de vorige diensten kunt u alsnog beluisteren/bekijken via www.youtube.com. Als zoekopdracht kiest u dan PKN Krommenie.

Houd voor actuele informatie de website in de gaten.

Voor eventuele vragen kunt u zich richten tot het dagelijks bestuur: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

U kunt uw eventuele gift overmaken naar: de Diaconie Rek. nr: NL50RABO 030 41 21 606 t.n.v. Protestantse Gemeente te Krommenie of naar de Kerk, rek. nr. NL74INGB 000 06 55 669 t.n.v. Protestantse Gemeente te Krommenie.

 

.