Het Grote Muizenfeest! Woensdag 18 december in de Nicolaaskerk om 14.30 uur

Namens Joachiem en zijn muizenfamilie die in de Nicolaaskerk wonen, over wie je elke keer kunt lezen in het Kerknieuws, mag ik je uitnodigen voor het Grote Muizenfeest van woensdag 18 december. Je krijgt de gelegenheid om de muizenfamilie te ontmoeten en natuurlijk is er volop de gelegenheid om met je favoriete muis op de foto te gaan. Ook mag je de plaatsen bezoeken, met een klein speurtochtje, waar de muizen gefotografeerd zijn en wisselen we uit wat er daar gebeurd is en wat je daar van vond.

Ook gaan we knutselen en er is een drankje en een toepasselijk hapje. Aan het eind van de middag krijg je een kadootje mee voor de Kerstdagen en natuurlijk de beste wensen. Je ouders en je grootouders mag je ook meevragen. Wel willen we heel graag weten met hoeveel mensen je denkt te komen. Ook vanwege de hoeveelheid cadeautjes en drinken die we moeten inkopen. Kun je me dat even laten weten? Dat mag via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of je mag me bellen en mijn telefoonnummer is 075-6214328.

Graag tot 18 december!

Ds. Neeltje Reijnders