De werkgroep V&V bestaat uit 4 personen. Zij organiseren activiteiten rond de thema’s vieren en vormen.
Soms vraagt de kerkenraad aan de werkgroep V&V om rond een bepaald onderwerp een gemeenteavond te organiseren. Zo heeft de werkgroep in 2014 de gemeenteavond  met het thema “Zegenen van andere levensrelaties dan het huwelijk tussen vrouw en man” georganiseerd. 
In 2014 heeft de werkgroep ook groothuisbezoek avonden rond de liturgie georganiseerd.

Bij vieren kunt u denken aan het Sinterklaasfeest en Koningsdag en andere gelegenheden waarbij we iets met elkaar kunnen vieren. Met deze activiteiten proberen we nadrukkelijk ons te promoten als dorpskerk. Koningsdag is zowel in 2014 als 2015 goed bezocht. 

Bij vormen gaat het meer om verdieping te krijgen over een bepaald onderwerp. 18 maart heeft de heer Rick Benjamins een lezing gegeven over het Anatheïsme. 
Op 22 april 2015 was de lezing van mevrouw Nelleke Boonstra over IJsselspiritualiteit / moderne devotie. Over het leven en werk van Geert Groote.
In september hoopt 2015 de werkgroep V&V op 2 manieren aandacht te besteden aan het boekje ‘De kleine Prins’ van Antoine de Saint-Exupéry. 
Op het item ‘Binnenkort’ op deze website zult u daar informatie over krijgen.

Voor meer informatie
Els van der Pompe
075-6284726