uitnodigingWanneer: iedere vrijdag tot eind maart 2023.
Vanaf 10 uur tot ongeveer 13 uur, dan gaan we echt sluiten.
Voor wie: voor iedereen bij wie de energiekosten oplopen, echtparen en alleenwonenden.
Neem dus ook die alleenwonende mevrouw of meneer in uw straat of op uw galerij mee, zij
zijn van harte welkom.

 

 

 

 

Wij nodigen u uit om even uit uw huis te komen en naar de warme Ontmoetingsruimte van de St. Petruskerk aan de Snuiverstraat 2 in Krommenie te gaan. Daar kunt u in een warme omgeving even genieten van een kopje koffie of een glas thee met wat lekkers erbij.
Gezellig met bekenden en onbekenden, want u kunt gerust iemand meenemen waarvan u weet dat hij of zij ook in een kouder huis zit. Dan kan de verwarming thuis even omlaag, u spaart geld uit en u spreekt andere mensen.

Als u wilt kunt u ook een spelletje: kaarten, rummikub, puzzelen, yahtzee of gewoon een praatje maken. Er is plaats om kranten te lezen en er is verbinding met internet via WiFi.
Er zijn geen kosten aan verbonden. Dus helemaal gratis. De KBO, de Petrusparochie, de PCI, Stichting Fonds Vredenburg, Raad van Kerken en de Rabobank maken dit mogelijk.

KBO Zaanstreek Noord